Načítám...
Reference
  Zpět na úvod
Škoda Transportation - odsávání

Realizace kompletního odsávání pro servisní depo Plzeň. Instalace odsávacích drah osazených motorizovanými odsávacími vozíky s automatickou vratkou. Realizace kompletní elektroinstalace.

Škoda Transportation - olejárna

Realizace olejového hospodářství pro servisní depo Plzeň. Výdej olejů přes olejové bary. Řešení odsávání použitého oleje. Osazení stáčecí skříně. Monitoring výdeje s napojením do PC a účetního systému zákazníka.

ND Logistic

Realizace stáčírny olejů vč. dodání odsávání výparů, válečkové dráhy pro posun kontejnerů a kompletní elektroinstalace. Osazení výkonných průmyslových elektrických čerpadel. Dodání softwarového řešení.

MAN Čestlice

Realizace olejového hospodářství pro servis vozů MAN. Osazení výdejního stojanu. Odsávání použitého oleje z montážní jámy.

Lasselsberger

Realizace vnitropodnikové čerpací stanice vč. zastřešení. Osazení výdejního stojanu s napojením do PC. Snímání hladiny v nádrži.

Hrušovany servis

Realizace olejového hospodářství vč. monitoringu výdejů s napojením do PC. Odsávání použitého oleje z jámy a z dílny. Výdej olejů pomocí olejových barů.

DAF Nýřany

Realizace olejového hospodářství a odsávání zplodin pro servis vozů DAF. Osazení výdeje olejů do montážní jámy vč. odsávání použitého oleje. Instalace monitorovacího systému s napojením na PC.

BMW Renocar

Realizace olejového hospodářství pro servis BMW. Osazení odsávacích lišt pro odtah výfukových plynů. Monitorovací systém výdeje olejů s přenosem do PC.

Ostrov u Stříbra

Dodávka zateplené dvoukomorové vyhřívané nádrže. Napojení na výrobu pomocí výkonných pneumatických průmyslových čerpadel. Dodání hlídání hladin pro nádrže.

Vršanská uhelná

Realizace olejového hospodářství vč. systému pro odsávání použitého oleje.