Kariéra
medical-scientists-look-ban-handshake-health-care-settings.jpg

Nabídka volných pracovních pozic

Chcete se stát součástí našeho teamu. Chcete pracovat u společnosti s více jak 20-ti letou tradicí na trhu.
V případě zájmu nám zašlete Váš životopis na prace@somaxplus.cz

Nabízíme:
- nadstandardní platové ohodnocení
- prémie
- zaměstnanecké bonusy
- moderní pracovní prostředí
- osobní přístup

VOLNÉ POZICE:

TECHNIK

Důležité pro tuto pozici:
- manuální zručnostčasová flexibilita
- řidičský průkaz sk. B a zkušenosti s řízením dodávek
- výhodou jsou zkušenosti z oblasti instalatérských a elektrikářských prací
- zodpovědnost k plněným úkolům
- chuť a ochotu učit se novým věcem
- oceníme znalost čtení výkresové dokumentace
- slušné vystupování

Náplň práce:
- montáž technologie po celé ČR

Nabízíme Vám:
- dobré platové ohodnocení a možnost podílet se svým výkonem na výši mzdy
- zázemí zavedené společnosti
- moderní pracovní prostředí a moderní vybavení k práci

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a pošlete svůj životopis na e-mail: prace@somaxplus.cz nebo volejte na tel.: 725 189 523