Načítám...
O nás
  Zpět na úvod

Kdo jsme?

Společnost SOMAX PLUS byla založena v roce 1994 a má za sebou velmi úspěšný vývoj. Za relativně krátkou dobu své činnosti se stala jednou z nejvýznamnějších společností ve svém oboru. Tuto pozici si společnost vybudovala díky svému přístupu k zákazníkům, vysokou kvalitou svého sortimentu a služeb. Společnost každoročně vykazuje nárůst obratu a vykazuje velmi dobrou platební morálku. Spolupracujeme pouze s osvědčenými výrobci. Průběžně vyhodnocujeme kvalitu a spolehlivost dodávaných technologií. Společnost byla také prověřena a uznána certifikačním orgánem ve shodě s normou ČSN EN ISO 9001:2001.

 

 Dlouhodobý růst garantuje stabilitu společnosti

Kde působíme?

Pomocí své organizační a distribuční sítě zajišťujeme své služby po celém území České a Slovenské republiky.
Od roku 2013 Vás rádi přivítáme v našem moderním sídle, kde je možné si prohlédnout technologii v našem showroomu nebo se zúčastnit našich pravidelných školení.

 

 Zajišťujeme služby po celé České a Slovenské republice

Co děláme?

Technologii, kterou společnost nabízí je možno použít v různých průmyslových odvětvích jako v automobilovém průmyslu, stavebnictví, zemědělství, chemickém průmyslu, dolech, leteckém průmyslu, v nákladní, železniční a lodní dopravě ve výrobě a v mnohých dalších oborech.

Společnost SOMAX PLUS je specializovanou společností prodávající kompletní technologii pro skladování, rozvod a výdej kapalin jako je olej, maziva, nafta, AdBlue, anti-freeze, benzín, voda, barvy, chemické produkty atd.

V našem sortimentu naleznete také kompletní technologii pro výrobu a rozvod stlačeného vzduchu, pro odsávání výfukových, svařovacích a jiných zplodin.

Na klíč jsme schopni vybavit Váš servis a dílnu od nářadí až po složitější technologie jako jsou pneuservisní stroje, plničky klimatizací, zvedáky, profesionální dílenský nábytek, regály atd.

Velké technologické celky jako olejové hospodářství, čerpací stanice, rozvody stlačeného vzduchu nebo odsávání zpracováváme vč. projektu. Na přání zákazníka vyřizujeme i veškerá stavební a jiná povolení.

Na veškerou technologii dodanou naší společností poskytujeme profesionální záruční i pozáruční servis.

 

 Velké technologické celky zajišťujeme včetně realizačního projektu

Jak pracujeme?

  •  1. První kontakt se zákazníkem a zjištění kompletních požadavků
  •  2. Výběr vhodné technologie
  •  3. Vypracování nabídky včetně projektu u složitějších technologií
  •  4. Odsouhlasení nabídky a odeslání zboží
  •  5. V případě složitějších celků návrh individuální realizace
  •  6. Provedení profesionální montáže
  •  7. Zaškolení obsluhy
  •  8. Konečné předání technologie
  •  9. Provádění profesionálního záručního i pozáručního servisu

Je nám líto, ale pro danou kategorii jsme nenašli žádné fotografie