Načítám...
Olejová a mazací technika
  Zpět na úvod
2113.jpg

Společnost SOMAX PLUS patří mezi nejvýznamnější dodavatele mazací a olejové techniky v České a Slovenské republice.

Mazací a olejová technika je určena pro údržbu všude tam, kde se nějakým způsobem manipuluje a pracuje s mazivy a provozními kapalinami jako jsou oleje, chladící kapaliny, řezné kapaliny, chemikálie apod. Jejich využití naleznete v údržbářských dílnách, servisech, zemědělství a průmyslu. Naše nabídka výrobků a příslušenství mazací a olejové techniky je rozsáhlá a lze tu najít řešení pro každou situaci a to od olejničky až po centrální mazání velkých strojních zařízení.

Nabízené služby

  • Návrhy řešení vyplývající z provozních podmínek zákazníka za použití nejnovější technologie.
  • Technologické projekty centrálních mazacích systémů.
  • Zajištění profinancování celého projektu.
  • Vlastní montáž zařízení, zprovoznění a následné zaškolení obsluhy.
  • Záruční i pozáruční servis a pravidelné servisní prohlídky.

Garantujeme funkčnost nejen dodaného zařízení, ale zároveň i dlouhou životnost a bezpečnost celého navrženého technologického celku dle provozních podmínek, požadavků zákazníků a platných norem. O kvalitě realizovaných zakázek a služeb svědčí vysoký počet spokojených zákazníků.

Obraťte se na nás. Naši vyškolení zaměstnanci Vám rádi pomohou s výběrem optimálního řešení ve Vaší společnosti. Společnost SOMAX PLUS má řešení pro každého!

Sortiment mazací a olejové techniky:

2113.jpg

Olejová technika

Nabídka obsahuje veškeré zařízení určeného k vybavení dílen, servisů, manipulaci, přepravě a aplikaci provozních kapalin jako ruční čerpadla, olejničky, rozprašovací nádoby, trychtýře, odměrné nádoby, konve, úkapové vany, kanystry, mazací stříkačky, olejoznaky, štauferovi maznice, klíče na otvírání sudů, hladinoměry a sudové ventily.

2113.jpg

Mazací technika

Nabídka obsahuje veškeré zařízení, které je nutné k údržbě a mazání techniky. Patří sem především mazací spojky, mazací hadice, mazací nástavce, mazací hlavice, ruční mazací lisy, mazací sestavy, elektrické mazací lisy a pneumatická čerpadla na maziva.

2113.jpg

Čerpací technika na provozní kapaliny a tuky

Nabídka obsahuje široký sortiment elektrických čerpadel, pneumatických čerpadel, ručních čerpadel, ventilů a příslušenství pro čerpání provozních kapalin a tuků. Tato čerpadla jsou specifikována dle provozních podmínek, průtoku a charakteristických vlastností provozních kapalin a to vždy s ohledem na vysokou a dlouhodobou funkčnost zařízení.

2113.jpg

Centrální mazací systémy

Nabídka centrálních mazacích systémů obsahuje jednopotrubní a vícepotrubní mazací systémy pro údržbu a mazání složitých technologií. Pro správné řešení zvolené technologie zajišťujeme vypracování odpovídajícího technologického projektu.

2155.png

Filtrační zařízení

Pro zajištění požadované kvality a čistoty provozních kapalin nabízíme různé typy filtrů a odlučovačů kondenzátu. Filtrační jednotky jsou navrhovány dle provozního tlaku, požadovaného průtoku a potřebné čistoty kapaliny.

2113.jpg

Technika pro likvidaci úniků kapalin

Pro případ, že nám nějaká provozní kapalina unikne a potřebujeme ji rychle odstranit, nabízíme havarijní soupravy, které jsou vybaveny základními pomůckami pro odstranění vzniklých úniků. V nabídce je dále široký výběr vybavení jako sorbenty, textilní sorpční utěrky ,polštáře atd.

2113.jpg

Manipulační technika

Pro přepravu obalů a kontejnerů ve skladu provozních kapalin a provozech nabízíme přepravní a manipulační vozíky a paletové vozíky, umožňující pohodlnou a bezpečnou manipulaci a přepravu.