Načítám...
Skladování a výdej motorové nafty, AdBlue
  Zpět na úvod
2115.jpg

Firma SOMAX PLUS spol. s r.o. patří mezi přední dodavatele technologie pro skladování a výdej motorové nafty a vnitropodnikových čerpacích stanic, která zajišťuje pro své zákazníky nejenom vlastní technologie, ale i veškerý servis spojený se stavebním řízením a následným servisem.

Spolupracuje pouze s ověřenými a spolehlivými dodavateli jako PRESSOL, CEMO, MECLUBE a PIUSI.

Technologie pro skladování a výdej motorové nafty a vnitropodnikové čerpací stanice jsou vhodné pro firmy, pro které je výhodné nakupovat motorovou naftu přímo u dovozců a to z hlediska provozních a výhodnějších ekonomických podmínek, například stavební a zemědělské firmy, dopravní společnosti, armáda atd.

Naše nabídka technologie a příslušenství pro zajištění bezpečného skladování, přepravy, výdeje a kontroly je rozsáhlá a lze tu najít řešení pro každou situaci.

Nabízené služby:

Návrhy řešení vyplývající z provozních podmínek zákazníka, nejnovější technologie a v souladu s ČSN EU 650201 a 650202.

  • Technologické projekty vč. podkladů pro stavební řízení.
  • Zajištění provozních a havarijních plánů.
  • Zajištění stavebního povolení.
  • Zajištění profinancování a ekonomické studie výhodnosti projektu.
  • Vlastní montáž, zprovoznění a zaškolení obsluhy.
  • Záruční i pozáruční servis a pravidelné servisní prohlídky.

Garantujeme funkčnost nejen dodaného zařízení, ale zároveň i dlouhou životnost a bezpečnost celého navrženého technologického celku dle provozních podmínek, požadavků zákazníků a platných norem.

O kvalitě realizovaných zakázek a služeb svědčí vysoký počet spokojených zákazníků.

Obraťte se na nás. Naši vyškolení zaměstnanci Vám rádi pomohou s výběrem optimálního řešení ve Vaší firmě. Firma SOMAX PLUS má řešení pro každého.

Popis nabídky technologie pro skladování, výdej motorové nafty a vnitropodnikových čerpacích stanic:

Skladování

Nabídka obsahuje veškeré vybavení skladů provozních kapalin jako jednoplášťové a dvouplášťové nádrže a kontejnery určené pro skladování, kontejnery ADR určené pro přepravu, technologie pro stáčení motorové nafty, záchytné vany pro jednoplášťové obaly a kontejnery, skladovací regály.

Čerpací technika, výdejní sestavy:

Nabídka obsahuje široký sortiment výdejních zařízení elektrických, pneumatických, ručních čerpadel a příslušenství, která jsou specifikována dle provozních podmínek, průtoku a s ohledem na vysokou a dlouhodobou funkčnost zařízení.

Dále nabídka obsahuje výdejní stojany pro vnitropodnikové čerpací stanice, které jsou vybaveny veškerým požadovaným zařízením pro výdej motorové nafty.

2156.jpg

Výdejní zařízení a stojany:

Nabídka výdejního zařízení obsahuje širokou nabídku pro různé typy aplikací, jako výdejní stojany, výdejní bary, navíječe tlakových hadic, výdejní pistole, výdejní ventily, úkapové vaničky, držáky výdejních pistolí, energetické totemy atd. Veškeré zařízení zvláště výdejní stojany splňují vysoké nároky na design, funkčnost a bezpečnost.

2156.jpg

Vnitropodnikové čerpací stanice

Nabízíme komplexní řešení výdeje motorové nafty, které obsahují dvouplášťové nadzemní nebo podzemní nádrže v plastovém nebo celokovovém provedení,  a to již s kompletní technologií jako výdejní stojan, filtračním zařízení, montovacím a zabezpečovacím zařízení, vybavením pro stáčení, odvětráním a monitorovacím zařízením dle požadavku zákazníka.

2156.jpg

Měřící a monitorovací technika

Pro správnou kontrolu vydaného množství provozních kapalin nabízíme průtokoměry dodávané vč. odborného seřízení průtoku pro interní výdej.

Dále nabízíme monitorovací zařízení, která umožňují přesnější evidenci veškerých odběrů a lidí, druhu a množství vydané kapaliny přímo na konkrétní zařízení a čas výdeje. Monitorovací zařízení zabraňuje nepovoleným výdejům, čímž snižuje náklady.

2156.jpg

Zabezpečovací technika

Zabezpečovací technika zabraňuje vzniku nebo rozšíření úniku provozních kapalin a informuje o případném nebezpečí. Patří mezi ně snímače maximálních a provozních hladin v nádržích, snímače úniků kapalin, dále snímače těsnosti mezipláště nádrží a dvouplášťového potrubí, snímače stavu hladiny v nádržích atd.

2155.png

Filtrační zařízení

Pro zajištění požadované kvality a čistoty provozní kapaliny nabízíme různé typy filtrů a odlučovačů kondenzátu. Filtrační jednotky jsou navrhovány dle provozního tlaku, požadovaného průtoku a potřebné čistoty kapaliny od 5 MIC.

2156.jpg

Technika pro likvidaci úniků kapalin

Pro případ, že nám nějaká provozní kapalina unikne a potřebujeme ji rychle odstranit, nabízíme havarijní soupravy, které jsou vybaveny základními pomůckami pro odstranění vzniklých úniků. V nabídce jsou dále široký výběr vybavení pro likvidaci úniků jako sorbenty, textilní sorpční utěrky a polštáře, atd.