Načítám...
Technologie pro stlačený vzduch
  Zpět na úvod
2293.JPG

Firma SOMAX PLUS spol. s r.o. patří mezi ověřené dodavatele technologie pro výrobu a rozvod stlačeného vzduchu.

Technologie pro výrobu a rozvod stlačeného vzduchu je určena tam, kde se pracuje s pneumatickým nářadím, čerpadly, technologií napojenou na stlačený vzduch a podobně.  Využití stlačeného vzduchu je velmi široké, a to od garáží, údržbářských dílen, servisech, zemědělství, průmyslu po velké průmyslové technologie např. automobilové výrobní linky,lakovny atd. Naše nabídka je rozsáhlá a lze tu najít řešení pro každou situaci.

Dodávaná technologie je od předních a ověřených výrobců jako Schneider-Druckluft, Atmos, Sicomat a GAV.

Nabízené služby:

Návrhy řešení vyplývající z provozních podmínek zákazníka a nejnovější technologie.

  • Zajištění profinancování projektu.
  • Vlastní montáž kompresorů, rozvodů stlačeného vzduchu a úpravných jednotek.
  • Zprovoznění, provedení tlakových zkoušek a zaškolení obsluhy.
  • Záruční i pozáruční servis a pravidelné servisní prohlídky.

Garantujeme funkčnost nejen dodaného zařízení, ale zároveň i dlouhou životnost a bezpečnost celého navrženého technologického celku dle provozních podmínek, požadavků zákazníků a platných norem. O kvalitě realizovaných zakázek a služeb svědčí vysoký počet spokojených zákazníků.

Obraťte se na nás. Naši vyškolení zaměstnanci Vám rádi pomohou s výběrem optimálního řešení ve Vaší firmě. Firma SOMAX PLUS má řešení pro každého.

Nabídka technologie výroby a rozvodů stlačeného vzduchu:

2159.png

Šroubové a pístové kompresory, vzdušníky.

Nabídka obsahuje výkonné a spolehlivé pístové a šroubové kompresory. Nabízené kompresory mají nízkou spotřebu energie, jednoduchou údržbu a vysokou životnost. Kompresory jsou doplňovány vzdušníky dle provozních podmínek.

2158.jpg

Úprava stlačeného vzduchu.

Úpravné jednotky zajišťují požadovanou kvalitu stlačeného vzduchu, která chrání poháněná technologická zařízení a prodlužuje jejich životnost. Jsou to kondenzační sušičky, filtrační zařízení, odlučovače kondenzátu, separátory oleje, regulátory tlaku, olejovače a podobně.

2160.jpg

Rozvody stlačeného vzduchu.

Rozvody dopravují stlačený vzduch z kompresorovny na požadované odběrné místo. Nabízíme vysoce kvalitní potrubní rozvody z hliníkové slitiny a nástrčkových spojovacích a ukončovacích dílů. Tento systém je velmi jednoduchý na montáž a má vysokou životnost. Systém je doplněn o širokou škálu různých montážních prvků umožňující instalaci v každém prostředí. Odběrná místa jsou ukončena krabicí s rychlospojkami, umožňující jednoduché a rychlé připojení k rozvodu stlačeného vzduchu.