Načítám...
Vybavení dílen a servisů
  Zpět na úvod
2700.jpg

Společnost SOMAX PLUS spol. s r.o. nabízí svým zákazníkům i ostatní vybavení dílen a servisů. Toto rozšíření vzniklo na základě požadavků našich zákazníků.

Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli vybavení dílen a servisů jako TONGRUN, YEARS WAY, MECLUBE, SAMOA, FILCAR, CEMO a podobně.

Garantujeme funkčnost nejen dodaného zařízení, ale zároveň i dlouhou životnost a bezpečnost nabízené technologie. O kvalitě realizovaných zakázek a služeb svědčí vysoký počet spokojených zákazníků.

Obraťte se na nás. Naši vyškolení zaměstnanci Vám rádi pomohou s výběrem optimálního řešení ve Vaší firmě. Firma SOMAX PLUS má řešení pro každého.

 

Nabídka vybavení dílen a servisů:

Zvedáky stacionární a mobilní, hydraulické panenky

Nabídka obsahuje veškeré zařízení určeného  pro vybavení dílen a servisů, jako stacionární jednosloupové, dvousloupové nebo podzemní zvedáky, zvedáky do montážních jam, mobilní servisní zvedáky, servisní zvedáky motorů, hydraulické panenky a bezpečnostní podpěry.

Vybavení pro pneuservisy

Nabídka obsahuje veškeré zařízení určeného k  vybavení pneuservisů a opravárenských dílen jako zouvačky na osobní a nákladní auta, zemědělské nebo stavební stroje, vyvažovačky, mycí boxy, veškeré příslušenství jako pneumatické utahováky atd.

Vybavení servisů a dílen

Nabídka obsahuje širokou nabídku dílenského a servisního vybavení jako plničky klimatizací, mycí stoly, servisní lisy, zařízení pro výměnu brzdové kapaliny, dále montážní lehátka, stoličky, servisní vozíky s nářadím, montážní a manipulační vozíky a brašny, paletové vozíky, hevery atd.

Dílenský nábytek a regály

Nabídka obsahuje dílenský nábytek jako pracovní stoly, skříně, ponky, pracovní židle atd. Dále nabízíme bezšroubový systém regálů různých velkostí a nosností.

Bezpečnostní technika

Nabídka obsahuje bezpečnostní rohože, pracovní a ochranné pomůcky, lékárničky a bezpečnostní značky a atd.